Pokoje

Nabizime celkem 90 hotelových pokoju ve stredomorském stylu. Pokoje jsou rozlozené po celém hotelovém komplexu v krásné zahrade plné stredomorské vegetace, všechny naše pokoje mají terasu ci balkon a nekteré jsou situovany s výhledem na more.
Všechny naše pokoje jsou vybavene klimatizací, topením, TV Sat, minilednicí (pouze v pokojích standart a s výhledem na more), telefonem, sociálním zarízením (WC/sprchou) a fenem, hotelová kosmetika do koupelny jako dárek. Na vyžádání a za poplatek pokoje s vyhledem na more.
K dispozici take 4-luzkové rodinné pokoje s palandou a bezbarierové pokoje pro handikapovane klienty.

JUNIOR SUITE S VYHLEDEM NA MORE
velmi prostorný pokoj s balkonem a s výhledem na more, v 1. patre s klimatizací, topením, TV Led Sat 40 palcu, WI-FI zdarma, minilednicí, telefonem, sociálním zarízením, hydromasážní vanou s chromoterapii a s radiem, sprchovým boxem, fénem, hotelová kosmetika do koupelny jako dárek.Príplatek euro 50,00 za pokoj a den k cene za pokoj s výhledem na more.

POKOJE S VYHLEDEM NA MORE
pokoje s balkonem nebo terasou a s výhledem na more, pokoje se nachází v prízemí, s klimatizací, topením, TV Satelit, WI-FI zdarma, minilednici,telefonem, sociálním zarízením (sprcha/wc), fenem, hotelová kosmetika do koupelny jako dárek.

POKOJE STANDART
pokoje s balkonem nebo terasou bez výhledu nektere s výhledem do zahrady, v prízemí a v 1. patre, s klimatizací, topením, TV se satelitem, WI-FI zdarma, minilednici, telefonem, sociálním zarízením (sprcha/wc), fenem, hotelová kosmetika do koupelny jako dárek.

POKOJ EKONOMY
pokoje s francouzským oknem bez výhledu, v prízemí, s klimatizací, topením, TV se Satelitem, WI-FI zdarma, telefon, se sociálním zarízením (sprcha/wc), fenem, hotelová kosmetika do koupelny jako dárek.